ja

Moje zdjęcie
71, dolnyśląsk, Poland
to bardzo proste lubić i podziwiać rzeczy piękne. ~ spróbuj z brzydkimi.

20110725

a time to be so small


trochę temu myślałam, że nic się nie wydarzy i spokojnie minie czas pozostały do koncertu, potem po belgardzie było mi wszystko jedno w jakim będzie stanie, chciałam tylko ją zobaczyć, zawsze mocno jej kibicowałam, kiedy wszyscy rzucali mięsem, że ćpunka, alkoholiczka i chujwieco, nawet kiedy odwołano koncert miałam nadzieję, że będzie może jakiś inny w późniejszym terminie, że wszystko będzie dobrze wszystko się ułoży. a dzisiaj kiedy do mnie to dotarło, ta śmierć, czuję się trochę muzyczną sierotą, trochę inaczej sobie wyobrażałam ten dzień, trochę kiedy indziej, trochę jakoś tak mniej dramatycznie i bez łez trochę jak nieuniknione, ale w odpowiednim, odpowiedniejszym czasie. 
nie mogę słuchać jej głosu zupełnie, przypomina mi się wszystko co już nieistniejące.
i mam gdzieś wszystko co ktoś o mnie i/lub o tej sytuacji myśli, że coś piszę, czy czegoś nie piszę, że wszyscy się teraz rzucili na muzykę amy i kondolencje i ripy i że się zdarzyła większa tragedia i wszystko nie obchodzi mnie to. jestem smutna.

dziękuję za nocną wódkę, nie wyobrażałam sobie wtedy zaśnięcia zupełnie.

2 komentarze:

 1. hej hej!
  od czasu do czasu przeglądam Twojego bloga, ale mi się odechciało, bo byłaś na koncercie PW i zżera mnie zazdrość :D teraz zauwazylam prosbe o kontakt! (chociaz widzialam tamten post wczesniej, ale jakos ta zazdrosc mnie chyba zaslepila).
  W ogole to czytalam ze PW bedzie we wrocławiu i to w przeddzień moich urodzin!
  Dominika z jaworzna ;d
  ps. to jest moje gg 15921437 jakbys nie miala juz :P

  OdpowiedzUsuń